U bent hier: >> Buitenlandse gasten in Nederland

Buitenlandse gasten in Nederland

Komende maand verblijven verschillende kerkleiders uit het buitenland in Nederland voor de Buitenlandweek van de Generale Synode (GS) van de GKv.

De kerkleiders komen naar de Buitenlandweek op uitnodiging van deputaatschap Betrekkingen Buitenlandse Kerken (BBK). Zij onderhoudt namens de GKv contacten met zusterkerken wereldwijd: om elkaar op te bouwen, te bemoedigen en te inspireren. In de weekenden voor en na de Buitenlandweek (zondag 2 en 9 april 2017) is een deel van de buitenlandse predikanten te gast in één van onze Gkv-kerken. Geloof delen wereldwijd krijgt zo handen en voeten!

Wie preekt waar?

2-apr
Koningskerk, Zwolle-Zuid
09.00/11.00 u.
Rev. David Kithongo en Rev. Daniel Kimanthi uit Kenia (& ds. E.J. Sytsma)
2-apr
De Voorhof, Assen-Marsdijk
16.30 uur
Rev. Steffen Jenkins uit Engeland (& ds. R.A. Schipper)
2-apr
Maranathakerk, Assen-West
09.30 uur
Rev. Marcel Tavares uit Brazilië (& ds. Th.J. Havinga)
2-apr
GKv Mussel
09.30 uur
Rev. Iraldo de Lira Luna Junior uit Brazilië (& ds. M. Biewenga)
2-apr
Kandelaarkerk, Zuidlaren
16.30 uur
Rev. Iraldo de Lira Luna Junior uit Brazilië (& ds. Th.J. Havinga)
2-apr
De Bron, Driebergen-Rijsenburg
09.30 uur
Rev. Mande Lenge uit Congo (& ds. S.M. Alserda)
2-apr
Koningshof, Leusden
16.30 uur
Rev. Mande Lenge uit Congo (& ds. R. ter Beek)
2-apr
Koningskerk, Langerak
09.30 uur
Rev. Eden Lucksom uit India (& ds. J.H. Riemer)
2-apr
De Bron, Hardinxveld-Giessendam
17.00 uur
Rev. Eden Lucksom uit India
9-apr
GKv Nijkerk-Oost en -West
16.30 uur
Rev. Mande Lenge uit Congo (& ds. M.J.C. Blok)
9-apr
Immanuelkerk, Delft
10.00/16.30 u.
Rev. Jose jr. Gonzales uit de Filipijnen
9-apr
Eudokiakerk, Kampen-Noord
09.30 uur
Rev. Zuriel Bernardino uit de Filipijnen (& ds. M.H. Oosterhuis)
9-apr
De Hoeksteen, Vollenhove
14.30 uur
Rev. Zuriel Bernardino uit de Filipijnen (& ds. M.H. Oosterhuis)
9-apr
Koepelkerk, Arnhem
09.30 uur
Rev. Fanie Coetzee uit Zuid-Afrika (& ds. J.M. van Leeuwen)
9-apr
GKv Waardhuizen
09.30 uur
Rev. Eden Lucksom uit India
9-apr
Noordhavenkerk, Zevenbergen
16.30 uur
Rev. Eden Lucksom uit India (& ds. Z. van Hijum)
9-apr
GKv Zuidbroek
14.45 uur
Rev. Iraldo de Lira Luna Junior uit Brazilië
 9 april
GKv Ruinerwold-Koekange
 11.00 uur
Rev. Marcel Tavares uit Brazilië (& ds. P.K. Meijer)
 9 april
Hooge Eschkerk, Oosterwolde
 14.30 uur
Rev. Marcel Tavares uit Brazili:e (& ds. P.K. Meijer)
 9 april
 GKv Leidsche Rijn
 09.30
 Rev. Deus en Rev. Milton uit Oeganda (& ds. A.P. van der Velde)